close
تبلیغات در اینترنت
دانلود آهنگ جدید
Information Games

MGS V : The Phantom Pain

از همان ابتدا این بازی با رمز و راز وارد کار و زار بازی های ویدیویی شد طوری که در مراسم VGA 2012 تحت عنوان یک بازی مستقل با نام The Phantom Pain که توسط استودیوی Moby Dick ساخته شده معرفی شد و همگان را غرق در شک و شبهه کرد چرا که تریلر به نمایش در آمده از آن شباهت عجیبی به عناوین MGS داشت. بعد هم که آن قضایای رئیس مرموز استودیوی موبی دیک یعنی Joakim Mogren که سرتاسر صورتش را در مصاحبه پوشانده بود پیش آمد که همگان را به تلاش برای یافتن ارتباط TPP با سری متال گیر وا داشت و عده ی کمی هم به راز پشت این بازی پی بردند. خالق افسانه ای سری متال گیر، هیدئو کوجیما، هم که دید بالاخره دستش رو شده همگان را از سردرگمی در آورد و به طور رسمی اعلام کرد که TPP در واقع ادامه ایست بر Ground Zeroes و هر دوی این بازی قسمت پنجم این سری را تشکیل می دهند. امروز هم که به جرئت می توان گفت مورد انتظار ترین عنوان E3 2014 همین بازی بود، تنها نمایشی ۵ دقیقه ای داشت که نه تنها بسیار خارق العاده و هیجان انگیز بود، بلکه خیلی هم شک و شبهه آفرین بود! چیزی که انگار این بازی با آن پیوند خورده است! با ما همراه باشید تا تحلیلی بر این نمایش کوتاه ولی عالی MGS V: TPP در کنفرانس سونی داشته باشیم.

نام : Metal Gear Solid V: The Phantom Pain

سازنده : Kojima Productions

ناشر : Konami

سبک : Stealth

پلتفرم ها : PS3، Xbox 360، PS4، Xbox One و احتمالا PC

تاریخ انتشار : ۲۰۱۵
Destiny

به جرات می توان گفت که دوران بازی های آفلاین و تک نفره رو به زوال است. لذت بازی کردن جمعی با دوستان در سرتاسر دنیا بر کسی پوشیده نیست و محبوبیت بازی های آنلاین با مشاهده ی اینکه Titanfall مورد انتظار ترین بازی نسل جدید است به راحتی قابل تشخیص می باشد. اکنون در عصری از بازی های ویدیویی قرار داریم که در آن مرز میان بازی تک نفره و چند نفره به تدریج محو می شود. نسل جدید کنسول های بازی هم زمینه ی مناسبی برای اینگونه بازی ها هستند که با قدرت سخت افزاری و نو آوری های نرم افزاری شرکت های عرضه کننده، کار را برای هر چه راحت تر در ارتباط بودن دوستان مجازی و لذت بردن از بازی های آنلاین مولتی پلیر تسهیل می کنند. بازی هایی که قرار است  Titanfall و Destiny پیشرو آن ها باشند.

نامDestiny

سازندهBungie

ناشر: Activision

سبکOnline FPS

تاریخ انتشار۹ سپتامبر ۲۰۱۴

پلتفرم: Xbox One، Xbox 360، PS3، PS4
Infamous Second Son

بدنامی، واژه ای که در این روز ها کاربرد زیادی در میان افراد جامعه دارد و نسبت به کسی به کار برده می شود که کار خطا یا زشتی انجام داده است اما واقعا کسی را که بدنام می نامیم بدنام آفریده شده است یا خیر؟ آیا او می تواند با تلاش و اراده این بدنامی را از خود دور کند و همانند فرزندی باشد که دوباره متولد شده است؟ سری inFamous دقیقا به همین پرسش ها پاسخ خواهد داد و روایتگر این است که چگونه یک بدنام خود را از عامل ننگین پاک می کند.

نام : inFamous : Second Son
سازنده : Sucker Punch
ناشر : Sony
سبک : Action Adventure – Open World
پلتفرم : PS4
تاریخ انتشار : ۲۱ مارس ۲۰۱۴
Ryse : Son of Rome

اولین باری که درد شمشیر بی رحم را چشیدم, نگاه در نگاه دشمنم خیره کردم, خیلی واضح خشم و انتقام را در چشمانش میدیدم, من جلوی دیدگان او زانو زده بودم و کاملا تسلیم او بودم, صورتم زخمی و دستهایم خونین بود, با تمام این احوالات یک دستش را روی شانه ام قرار داد و با دست دیگرش شمشیرش را به پهلویم فرو کرد,هر سانتی که از شمشیر در بدن من فرو میرفت, سوزش عجیبی در وجودم طنین انداز میشد! فریاد من,اشک گوشه چشمانم من,خونی که از بدن من سرازیر شده بود,هیچکدام نتوانستند دل دشمن مرا نرم کنند تا او دیگر شمشیر را در بیاورد و در غلاف خود قرار دهد! ذره ای از کینه و انتقام و دشمنی وی به من کم نشده بود! با خود فکر میکردم.اگر همینطور به مظلومیت خویش ادامه دهم, چیزیکه عاید من خواهد شد قطرات خونی خواهد بود که هرچه بیشتر دیدن آن باعث ضعیفتر شدن جسم من خواهد شد! در دل خود تصمیم قطعیم را گرفته بودم. قدرتی در وجودم جوشید. با وجود تمام زخمها و آسیبها مستعد شده بودم! دستش که بر روی شانه ام بود را گرفتم و پیچاندم. شمشیرم را که بر روی زمین افتاده بود, تنها دوست خود شناختم و آن را برداشته و زخمی را بر پای او بر جای گذاشتم! از جای خویش برخواستم. با دست خود ضربه محکمی به صورت او نواختم و قدرت خویش را به وی دیکته کردم! به دور او میچرخیدم و ضربات مرگباری را روانه جسم او میکردم! تمام وجودش خون آلود شده بود. از درد به خود میپیچید. التماس میکرد. حال او بود که روی زانوانش نشسته و درخواست امان میکرد. اما یک چیز را این میدان و این کشور به من آموخته بود. بهترین دوستت شمشیرت, بهترین منطق, قلب سنگیت و بهترین امید, خونهایی خواهد بود که تو به دستان خویش خواهی ریخت! پس من هم به او رحم کردم و سر از بدن او جدا کردم! من گلادیاتور بودم.من حال یک سرباز مستعد رومی بودم. من با شاد کردن دل مردم روم, یکی از فرزندان روم شده بودم. آموختم در این دنیای بی قانون, بهترین قانون کشتن است…

عنوان : RYSE : son of rome

سازنده : Crytek

ناشر : Microsoft Game Studios

سبک : Action/Third Person/Hack and Slash

پلتفرم : Only XboxOne

انتشار : ا آذر ۱۳۹۲